«Гефест» на 2 сорти

Колона Гефест (Геліос) на 2 сорти
Покриття
– хром.
Збільшена під Фаст Бір або Пегас. Виконана з шліфованої нержавіючої сталі.

У комплект входить:
Колона «Гефест» (Геліос) 2 сорту нерж. шліф.
так само в комплект можуть входити:

2 крана хром з компенсатором або 2 Пегаса / 2 Фаст Бір

Виробники:
Колона – Україна
Кран – Celli, AFB, Vinservice, Toff (Італія)
Фаст Бір – CЕМ, Італія
Пегас – Китай

 

 


Колони які є в наявності та їх ціну, ви можете дізнатися за контактами які вказані тут


Загальна інформація

Пивна колона Гефест (тип Геліос, Маяк) – це видима частина комплекту обладнання для розливу пива.

Існують різноманітні види і типи пивних колон, а також матеріал їх виготовлення: метал, пластик, кераміка, дерево. У країнах СНД найбільшим попитом користуються в першу чергу металеві пивні колони (тип Кобри, а так само Труб) і окремо – керамічні. Немає однієї відповіді, які колони є кращими для розливу пива. Кінцевий вибір залежить від того, що саме потрібно покупцеві. Пластикові колони зазвичай використовують для розливу безалкогольних напоїв. Дерев’яні колони користуються меншим попитом і поставляються під замовлення, тому що дерево схильне до вологи, швидше псується.

Розрізняють колони за кількістю сортів пива і зовнішнім виглядом. Можна виділити наступні види колон: Кобра, Т-подібна, Г-подібна, П-образна і Труба. Назва «Труба» (Гефест / Геліос) колона отримала з огляду на її форм-фактор, так як вона виконана з нержавіючої шліфованої труби. По висоті така колона дає можливість використовувати її для монтажу з пристроями безпінного розливу в ПЕТ тару, такими як Фаст Бір або Пегас.

Дана пивна колона (Гефест / Геліос) є ідеальним варіантом для бюджетних кафе і пивних магазинів, зручна для монтажу в супермаркетах і гіпермаркетах.