«Кобра» на 3 сорти

Колона «Кобра» на 3 сорти
Покриття – хром.

У комплект входить:
 Колона «Кобра» на 3 сорти
3 крана з компенсатором
3 кільця-проставки / 3 медальйона

Виробники:
Колона –  Cornelius Україна (ліцензія Англії) / Cornelius, Англія (під замовлення)
Кран – Celli, Італія / Cornelius, Англія
Кільце-проставка/медальйон – Celli, Італія

 

 

 


Колони які є в наявності та їх ціну, ви можете дізнатися за контактами які вказані тут


Загальна інформація

Пивна колона Кобра (тип «Кобра», «Аерон») – це видима частина комплекту обладнання для розливу пива.

Існують різноманітні види і типи пивних колон, а також матеріал їх виготовлення: метал, пластик, кераміка, дерево. У країнах СНД найбільшим попитом користуються в першу чергу металеві пивні колони (тип Кобри, а так само Труб) і окремо – керамічні. Немає однієї відповіді, які колони є кращими для розливу пива. Кінцевий вибір залежить від того, що саме потрібно покупцеві. Пластикові колони зазвичай використовують для розливу безалкогольних напоїв. Дерев’яні колони користуються меншим попитом і поставляються під замовлення, тому що дерево схильне до вологи, швидше псується.

Розрізняють колони за кількістю сортів пива і зовнішнім виглядом. Можна виділити наступні види колон: Кобра, Т-подібна, Г-подібна, П-образна і Труба. Назва «Кобра» колона отримала з огляду на її специфічної зовнішності, дуже схожою на голову живої змії – кобри. Спочатку «Кобра» – розробка компанії CELLI (Італія), але з огляду на її популярності – з’явилися аналоги інших виробників. таких як Cornelius або СЕМ. Їхня продукція – не гірше за якістю, але дешевше за ціною.

Пивна колона повинна стати прикрасою барної стійки. Вписатися в дизайн приміщення, бути неповторною і оригінальною, щоб привернути погляд клієнтів. Виробники колон роблять під замовлення ескіз пивної вежі, потім узгоджують на прикладі дослідного зразка і тільки після спільної згоди сторін (замовника та виробника) стверджують його.