«Блік» на 3 сорти

Колона Блік на 3 сорти
Покриття
– хром.

Збільшена під Фаст Бір або Пегас.
Виконана з полірованого нержавіючого листа.

У комплект входить:
– Колона Блік на 3 сорти

так само в комплект можуть входити:

3 крана з компенсатором або 2 Пегаса або 3 Фаст Біра

Виробники:

колона – Україна
кран – Celli, Італія / Cornelius, Англія
Фаст Бір – CЕМ, Італія
Пегас – Китай

 

 

 


Колони які є в наявності та їх ціну, ви можете дізнатися за контактами які вказані тут


Загальна інформація

Пивна колона Блік – це видима частина комплекту обладнання для розливу пива.

Існують різноманітні види і типи пивних колон, а також матеріал їх виготовлення: метал, пластик, кераміка, дерево. У країнах СНД найбільшим попитом користуються в першу чергу металеві пивні колони (тип Кобри, труб, і нерж. листа) і окремо – керамічні. Немає однієї відповіді, які колони є кращими для розливу пива. Кінцевий вибір залежить від того, що саме потрібно покупцеві. Пластикові колони зазвичай використовують для розливу безалкогольних напоїв. Дерев’яні колони користуються меншим попитом і поставляються під замовлення, тому що дерево схильне до вологи, швидше псується.

Розрізняють колони за кількістю сортів пива і зовнішнім виглядом. Можна виділити наступні види колон: Кобра, Т-подібна, Г-подібна, П-образна, Труба, колона з нержавіючого листа. Колона Блік має гофрований форм-фактор з 3-х граней, вона виконана з полірованого нержавіючого листа. По висоті така колона дає можливість монтувати в неї пристрої безпінного розливу в ПЕТ тару, такими як Фаст Бір (3 штуки) або Пегас (2 штуки) або 3 стандартних пивних крана.

Дана пивна колона (Блік) є ідеальним варіантом для бюджетних кафе і пивних магазинів, зручна для монтажу в супермаркетах і гіпермаркетах.